HENNA PUDROWA DO BRWI BROW HENNA (XENNA)

139,00 zł

Brutto

24h

Profesjonalny henna pudrowa marki Brow Henna (Xenna)

Kolor
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin - zasady zakupu i zwrotu

Henna pudrowa do brwi  BROW HENNA (XENNA)

Pudrowa henna do brwi zapewnia długotrwały efekt wypełnionych brwi.

Dzięki zawartości jedynie naturalnych składników każdy zabieg wpływa pozytywnie na kondycję włosków.

Zastosowanie henny pudrowej pozwala nadać brwiom idealny kształt brwi.

Henna pudrowa Brow Henna (Xenna) ma formę proszku. Należy go zmieszać z woda do henny Brow Henna i aplkować na skórę.

Linia Brunette – kolory brązowe
  • #101 Natural Brown- nadaje się do barwienia brwi Ciepły brązowy odcień jest dobrze widoczny na jasnych włosach, w związku z tym nadaje się dla pszenicznych blondynek i rudych.

  •  #102 Cold Coffee- jest odpowiedni dla brązowowłosych kobiet o zimnym odcieniu włosów. Wygląda idealnie u dziewczyn o ciemnych włosach i brązowych oczach, podczas gdy u blondynek należy stosować go bardzo ostrożnie.

  • #103 Rich Brown- jest odpowiedni dla brunetek i ciemnobrązowych kobiet. Jest to najciemniejszy odcień w palecie BrowXenna®, w efekcie czego można go użyć do przyciemnienia dowolnego innego odcienia.

  • #104 Bitter Chocolate- jest odpowiedni dla dziewcząt o brązowych włosach i brązowych oczach. W czystej postaci daje bogaty chłodny brązowy odcień na brwiach.

  • #105 Frosty Chestnut- będący ciepłym odcieniem jest odpowiedni dla dziewcząt o ciemnych włosach o kasztanowo-miedzianym połysku. W celu dostosowania nasycenia koloru, zmień mieszanki oraz liczbę nałożonych warstw.

Linia Blond – kolory blond

  • #201 Pearl Blond- nadaje delikatny efekt koloryzujący, niemal niewidoczny na skórze,  przede wszystkim nadaje się dla blondynki o bardzo bladej skórze. Aby wzbogacić ton, zmieszaj odcień „Pearl Blond” z „Light Chestnut”. Aby uniknąć niepożądanego ciepłego zabarwienia z żółknięciem, dodaj niewielką ilość koncentratu grafitowego.

  • #202 Light Blond- jest odpowiedni dla jasnych blondynek oraz kobiet o oliwkowym odcieniu skóry. W czystej postaci odcień może dawać lekkie zamglenie lub wyglądać transparentnie na skórze.

  • #203 Light Chestnut- nadaje się dla blondynek z miodem i złotymi odcieniami włosów, a także dla brązowowłosych kobiet z jasnoczerwonym odcieniem włosów.

  • #205 Dark Blond- to jeden z najpopularniejszych odcieni w palecie. Nadaje się dla popielatych blondynek, ciemnoskórych dziewcząt, a także dla właścicieli słowiańskich i europejskich typów wyglądu.

Pojemność: 10ml

Instrukcja: KLIK

Specyficzne kody

EAN13
4680043255276
Nowy produkt

Zobacz także