Informacja o weryfikacji i autentyczności opinii

Sklep moemi.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na maksymalnie 5 gwiazdek. Klienci chcąc opublikować swoją opinię o produkcie muszą dodatkowo opisać swoje doświadczenie zakupowego w formie krótkiej pisemnej wypowiedzi. 

Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że dane zawarte w opinii nie mogą zostać powiązane z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. W razie wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionego przez klienta dowodu zakupu towaru.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Dzięki zastosowaniu wyżej opisanego systemu weryfikowania opinii, sklep moemi.pl z całą pewnością może zapewnić, że opinie publikowane w sklepie są rzeczywistym odzwierciedleniem poziomu zadowolenia klientów sklepu.

Opinie na temat sklepu moemi.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. Sklep moemi.pl nie ma wpływu na sposób weryfikowania opinii na tych platformach, zasady postępowania w tym zakresie pozostają w gestii podmiotu zarządzającego konkretną platformą internetową.