Klej do rzęs Ultra + 3g Noble Lashes

KLEJ DO RZĘS ULTRA +

29,90 zł

Brutto

24h

Klej Ultra + przeznaczony jest dla osób, które szybko i pewnie wykonują zabieg przedłużania rzęs.

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


1
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin - zasady zakupu i zwrotu

Idealny dla osób początkujących, pozwala na przyłożenie rzęsy sztucznej do naturalnej w spokojniejszym i wolniejszym tempie oraz na ewentualne poprawki dotyczące kierunkowania rzęsy sztucznej.

Zyskuje na szybkości w wyższej temperaturze i wilgotności. Bardzo mocno wiążący, pozwala na długo cieszyć się pięknymi rzęsami.

Kolor: czarny

Pojemność: 3g

Czas schnięcia: 2 -3 sek.

Wiązanie kleju: do 10 tygodni - bardzo wytrzmały

Konsystencja: płynna

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza około 19-23°C, wilgotność powietrza min. 30-70%.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia, jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.


Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przech owywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

*Jesteśmy w trakcie zmiany szaty graficznej naszych produktów. Skład produktów pozostaje bez zmian.

1
Nowy produkt

Zobacz także