KLEJ DO RZĘS SENSITIVE 3G (HIPOALERGICZNY) Noble Lashes

Klej Do Rzęs SENSITIVE (Hipoalergiczny) 3g Noble Lashes

39,90 zł

(1 329,65 zł 100g)

Brutto

Wysyłka 24-48h

Sensitive- Klej ten polecany jest szczególnie do oczu wrażliwych i klientek, które z powodu alergii nie tolerują pracy na mocnych klejach.

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin - zasady zakupu i zwrotu

Klej Do Rzęs SENSITIVE (Hipoalergiczny) 3g Noble Lashes

Klej ten polecany jest szczególnie do oczu wrażliwych i klientek, które z powodu alergii nie tolerują pracy na mocnych klejach. Jest hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień i nie uczula oka.

Lepkość oraz szybki czas schnięcia kleju pozwolą Ci na sprawne wykonanie aplikacji. Klej Sensitive nie ma oparów. Jest on wyjątkowo bezpieczny i można go stosować nawet do najbardziej wrażliwych oczu.

Łatwy do rozprowadzenia. Można nim wykonywać aplikacje na otwartym oku. 

Ze względu na swoje właściwości charakteryzuje się stosunkowo gęstą konsystencją.

Kolor: czarny

Pojemność: 3g

Czas schnięcia: 3-5 sek

Wiązanie kleju: do 4 - 5 tygodni

Konsystencja: gęsta

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza około 19-22°C, wilgotność powietrza min. 50-70%.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,

jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.

Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem. Podczas aplikacji rzęs na otwartym oku zachować szczególną ostrożność. Klej może powodować alergię jeśli osoba jest uczulona na składniki kleju.

Nowy

Zobacz także