Czerwone Brokatowe Rzęsy Promienie Mini Mix Glitter Collection Moemi RED
Brutto
Wysyłka 24-48h
Kupując ten produkt możesz zebrać
7
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
7
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,40 zł
.
Polityka Prywatności
Dostawa
Regulamin - zasady zakupu i zwrotu
Brokatowe rzęsy do przedłużania – Glitter Collection Moemi Lashes RED
Zachwyć swoje klientki olśniewającym spojrzeniem!
Czy szukasz sposobu, by Twoje stylizacje rzęs były wyjątkowe i pełne blasku? Brokatowe rzęsy Glitter Collection od Moemi Lashes to idealny wybór dla stylistek, które pragną tworzyć stylizacje przyciągające spojrzenia! Rzęsy z efektem brokatu, dostępne w kolorze RED, to innowacyjny produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.
Dlaczego warto wybrać brokatowe rzęsy do przedłużania Moemi Lashes?
-
Wyjątkowy blask i trwałość – subtelne brokatowe wykończenie sprawia, że Twoje stylizacje zachwycają na każdą okazję.
-
Gotowe promienie rzęs – perfekcyjnie uformowane kępki ułatwiają aplikację i oszczędzają Twój czas.
-
Idealne do różnych technik stylizacji – profile C, CC i D oraz grubość 0.07 mm umożliwiają dopasowanie rzęs do każdej metody przedłużania.
-
Materiał premium – wykonane z koreańskiego włókna PBT, rzęsy są elastyczne, lekkie i trwałe, a jednocześnie zachowują naturalny wygląd.
-
Wszechstronność zastosowania – brokatowe promienie sprawdzą się zarówno w stylizacjach przedłużanych rzęs, jak i jako subtelny akcent przy liftingu.
Twoje klientki to pokochają!
-
Zachwycający efekt glamour – idealne na śluby, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe i inne specjalne okazje.
-
Delikatne podkreślenie liftingu – kilka promyków wplecionych w rzęsy po liftingu to sposób na dodanie blasku bez obciążenia.
-
Perfekcja w każdym calu – gotowe promienie ułatwiają aplikację i skracają czas pracy stylistek.
Specyfikacja produktu:
-
Rodzaj: Gotowe promienie (efekt promienia).
-
Kolor: RED (dostępne również w kolorach Light Pink, Pink, Blue, Violet, Gold, Champagne, Silver i Green).
-
Profile: C, CC, D.
-
Grubość: 0.07 mm.
- Długość: Mix 8-14mm 7 pasków
-
Materiał: Wysokiej jakości koreańskie włókno PBT.
-
Techniki aplikacji: Metody objętościowe, klasyczne i mieszane.
Subtelny lifting z efektem blasku
Choć brokatowe rzęsy Glitter Collection zostały zaprojektowane przede wszystkim do przedłużania, możesz je wykorzystać również w liftingu rzęs, jako dodatkowy akcent blasku.
Polecamy użycie kleju Lady Pink od Moemi, który dzięki swojej transparentności zapewnia perfekcyjny i trwały efekt końcowy.
Jak zamówić brokatowe rzęsy do przedłużania?
Nie zwlekaj – brokatowe rzęsy Glitter Collection Moemi Lashes to produkt, który pozwoli Ci wyróżnić Twój salon na tle konkurencji! Dodaj kolor RED do swojej kolekcji i twórz stylizacje, które inspirują i zachwycają.
Zamów teraz – dodaj blask do każdej stylizacji!